.::. Firma Profili .::.

 

 

 

ÖZ KARAKAYA ; 1997 yılından günümüze Renault Ağır vasıta araçların bakım, onarım ve yedek parça satışı bazında Konya da hizmet vermektedir.


Firmamız; Filo ve araç sahiplerine en uygun imkanlarda ve en hızlı servis hizmetini sunmaktadır. Konyada Renault ağır vasıta araç sahibi müşterilerimize konusunda uzman, profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.


Firmamızda; hava tahliyesi tamir ve revizyonu da yapılmaktadır. Her zaman revizyonu yapılmış, takılmaya hazır halde, ikinci el hava tahliyesi mevcuttur.


Ülkemizin her köşesinden müşterilerimizin bize ulaştırdıkları hava tahliyelerinin bakım ve onarımını yaptıktan sonra tekrar geri gönderiyoruz. Servis hizmeti vermek ustalık ister, tecrübe ister, güven ister. Firmamız; geçen zaman içinde, verdiği servis hizmetiyle kendisini kanıtlamıştır.


20 yılı aşan hizmet sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok müşterisine başarıyla hizmet vermiştir. Gelecekte de verdiği kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.ARA

WHATSAPP